0

W KOŃCU SIĘ OBUDZIŁ!!!

0

Te same mizerne zmiany, ale czego się spodziewać po Waldku....

0

Tak samo, jak od kilku miesięcy?

0

Raczej to drugie.

0

Dembele na Lewą i Malcom za Cou na prawą.

0

Sprowadzenie de Ligta jest w moim mniemaniu niemal konieczne. Chłopak to obecnie jeden z najlepszych obrońców mimo swojego bardzo młodego wieku. Jest to ogromna zaleta, gdyż przez następne lata może podszlifować swoje umiejętności u boku najlepszych i dać nam wiele radości na lata. Ponadto Pique młodszy nie będzie, pogra 1-3 sezony i zakończy karierę. Ponadto po obecnym sezonie Murillo oraz Verma opuszczą klub co zmniejszy zasób stoperów. Na koniec nie wiadomo co z Umtitim, który obecnie wyleczył kontuzje, ale nie wiadomo czy koszmar nie powróci na nowo w niedalekiej przyszłości.

Ps. Jeszcze dodam, że jeżeli my go nie sprowadzimy to zrobi to ktoś inny czego skutkiem będzie wypuszczenie talentu do kogoś innego i danie mu szansy na wzmocnienie zespołu.

0

Wszedł od razu w 2 połowie, ale nie zmienia to faktu, że jest graczem podstawowego składu i mógł spędzić drugą połowę na ławce równie dobrze bez ryzyka na kontuzję.

3

Trzeba było nie wystawiać podstawowych zawodników, nic trudnego panie trenerze. xD

0

Ja to widzę tak, że Erneścik uwziął się na Malcoma, ponieważ nie dostał lizaka w postaci Wiliana z Chelasea, którego chciał tylko sprowadzili mu młodego brazyliczyka kosztem jego zachcianki.

1

Na pewno pokazał tyle co Cou lub.więcej przez cały mecz. Xd

4

Widać było, że Malcom te kilka min nie grał tak, jakby był w stanie tylko w sposób, aby nic nie zepsuć i nie dać Waldkowi powodu to nie dawania mu szans. Xd

0

Szkoda, że Malcom ino na kilka min, ale lepsze to niż nic.

4

Niestety Waldek nie ma jaj niczym Simeone lub Guardiola, aby wpuścić ofensywnych graczy i dobić przeciwnika tylko trzeba dać do gry Rakiete i Robero, aby bronić wyniku

0

I po raz kolejny jej nie wykorzystuje, a Malcom głodny gry siedzi na ławce. Jednakże to już według mnie czysta niechęć Waldka do cchłopaka bo lepiej wpuścić rakietę i roberto na mecz z jakimś Rayo niż Malcoma xdddd

7

I Malcom.oczywiście nje wejdzie bo po co. Lepiej wpuścić Roberto i Rakietki, aby tylko nie dać chłopakowi zagrać.

0

Tylko Cou od długiego czasu nie ma żadnych z wymienionych przez Ciebie cech i nie widać, aby się to zmieniło.

0

Nie dość, że dalej gra gówno to nadal gra kosztem głodnego gry Malcoma.

0

No rzeczywiście Cou się odbudował. Kolejny mecz i kolejny raz Cou sięga dna. Ile ma jeszcze dostać szansy oraz powiedzmy sobie szczerze, ile jeszcze ma grać kosztem głodnego gry Malcoma, aby wrócił do formy?

1

Od długiego czasu nie widać, aby Cou był lepszy od Malcoma. Póki co to właśnie on pokazał więcej w jednym meczu z Realem niż Cou w kilku ostatnich. Ponadto minuty trzeba dzielić po połowie lub 60-70% do 40-30, a obecnie wygląda to tak 50% Cou, 48% Dembele i 2% Malcom to o czym my mówimy.

0

Ten Cou odbudowuje formę już od dobrych kilku miesięcy blokując przy tym Malcoma oraz Dembele.

2

I znowu fatalny Cou kosztem Malcoma i Dembele. xD

0

Malcom za Cou i git

0

Skład sprotu najlepszy.

2

Jedna z najlepszych wiadomości ostatnich lat.

0

1 musi iść na ławę więc przewiduję Malcoma. xDDD

0

Od kiedy Todibo to pomocnik czy czegoś nie wiem?

13

Malcom oczywiście usiądzie na ławce.

0

Jeżeli Waldek woli wpuścić Vidala (defensywnego pomocnika) za Suareza, zamiast dać szanse Malcomowi, który jest napastnikiem to raczej wątpię, że dostanie szanse.

0

Vidal wczoraj czyścił, jak zły, ale najbardziej podobała mi się tak klepka w trójkącie, w którym był Isco i bezradny nie mógł nic zrobić. xD

1

Tylko, że Malcom zapewne odejdzie już w lecie, jeżeli nadal będzie grzał ławę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?