0

No to Malcom na trybuny.

2

Wy chyba ludzie jesteście ślepi, jeżeli uważacie, że Malcom nie gra, ponieważ zapewne jest słabszy. xD W meczu z Realem pokazał, że potrafi grać i co za to dostał? Ławeczkę na kolejne 5 meczy, w których mógł zagrać chociaż na te 15 ostatnich minut, a zamiast tego zmieniany był ciągle Cou, który nadal gra gówno. Od początku widać wyraźną niechęć Waldka względem Brazylijczyka. Ponadto to co zrobił w wczorajszym meczu to w mojej opinii czyste chamstwo. Nie dość, że ponownie Cou wszedł jego kosztem to jeszcze zamiast zmienić go za Suareza, który sam prosił o zmianę to ten wprowadza na jego miejsce defensywnego pomocnika. xDDDDDD Na dodatek Waldek mógł spokojnie zmienić Malcoma za Messiego przy wyniku 2:0, skoro ten większość meczu i tak przechodził.

0

Malcom powinien zrezygnować z uczestnictwa w treningach itp. przez to, jak go Waldek traktuje.

1

Jeżeli dalej ktoś twierdzi, że Malcom nie gra, ponieważ prawdopodobnie źle pokazuje się na treningach to niech lepiej nie wypowiada się więcej. xD Ten mecz ewidentnie pokazał, że Waldek zrobi wszystko, aby nie wpuścić chłopaka na boisko. Brazylijczyk mógł spokojnie wejść po zdobyciu drugiej bramki choćby za tego Dembele, którego ponownie zmieniał słaby Cou lub Messiego, który w tym meczu za wiele nie zrobił. Jednakże wpuszczając Vidala, który jest defensywnym pomocnikiem za Suareza, który prosił o zmianę zamiast wprowadzić do gry Malcoma to był już według mnie szczyt chamstwa względem młodego chłopaka. Według mnie Malcom powinien z samego rana wnieść o opuszczenie klubu w letnim okienku oraz zaprzestać przychodzenia na treningi. Nie ma nic do stracenia, ponieważ i tak nie gra, więc to czy postraszą go brakiem gry to bez różnicy.

2

Dziękuję za uwagę, od dziś możecie nam nie mówić Marcino Nostradamusto.

4

Malcom powinien się zbuntować i przestać przychodzić na treningi itp

8

Valdek zrobi wszystko by nie wpuścić Malcoma. Xd Nie ma to jak zmienić Napastnika za defensywnego pomocnika kiedy drugi napastnik siedzi na ławce. Xd

2

Szkoda, że Malcom nie pogra, bo spokojnie mógłby wejść kilka min temu.

0

I cykmoje Cou i Vidal na boisko, jaki ten Valdek przewidywalny. :)

0

I moje przewidziane zmiany weszły ww życie, Cou się już rozgrzewa, a Malcom.nie zagra. :)

0

Raczej Malcom za Roberto, aby działał razem z Semedo, jak w pierwszym meczu PK z Realem.

0

Według mnie Waldek powinien zmienić Roberto na Arthura i przenieść Messiego do tyłu a na prawo dać Malcoma, ale zapewne zmieni Dembe za Cou i roberto za Vidala.

1

Dembus coś dsis słabo.

74

No to w drugiej połowie oczywiście Cou za Dembe i Malcom na ławie cały mecz, róbcie screeny.

3

Niech Valdek znowu wypuści Semedo i Malcoma na prawą stronę to Vini nie przejdzie. Xd

1

Zacząć grać to mógłby Malcom. xD

11

Przecież nie należy do Barcelony, więc jakim cudem jest w najlepszym zespole na świecie?

1

Tylko szkoda, że nie zawsze wychodzi to na dobre, ponieważ przez to Malcom zapewne stracił już rytm gry, a ponadto stracił motywację i chęć poprzez dalsze siedzenie na ławce.

5

Niestety nigdy nie było mi dane zobaczyć tego meczu, ale bardzo się cieszę, że przypadkiem wpadłem na tego gifa. :D

https://media1.tenor.com/images/0175235e3ff4561f60e2a049e76f8329/tenor.gif?itemid=5695441

0

To mecz Malcoma z Realem pewnie zmotywował trzykrotnie, a i tak skończył na ławce od 4 meczy

0

I to, że strzelił gola to już jakiś wyczyn? Przy jego plątaniu nóg, miernych podaniach i równie miernych strzałach w ostatnich rozgrywkach to jest nic.

0

A Ty sam widzisz, że Cou i Suarez pomimo kolejnej szansy dali dupy. :)

0

Ale jedno nadal się nie zmieniło - Malcom pozostał na ławce.

2

Malcom? A to ten co ciągle na ławce siedzi.

2

I Malcom kolejne spotkanie przesiedział na ławce. :)

0

Powiedz to Waldkowi i daj znać, co odpowiedział.

0

W 100% popieram wypowiedź kolegi. Cou i Suarez dostali już wystarczającą ilość szans do wykorzystania i poprawy, jak nie było tak nie ma nadal, a Malcom wciąż siedzi na ławce, a potem jak wejdzie i zagra słabo to hejt na niego bo jest beznadziejny i już do sprzedaży, a kiedy ma złapać rytm i formę skoro ciągle siedzi kosztem kolejnych szans dla Cou i Suareza?

6

A Malcom znowu przesiedzi mecz na ławce, bo nie ma opcji, żeby zmienił Messiego.

1

Nie tylko Ty chciałbyś taki skład, ale chcieć każdy może, a rzeczywistość każdy wie, jak wygląda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?